Plaża Pobierowo

Pobierowo

Pobierowo - wymarzone na wczasy.

Pobierowo to małe miasteczko na wybrzeżu rewalskim, polecane na wczasy. Wyjątkowo lubią ją rodziny przybywające z dziećmi i osoby ceniące aktywny wypoczynek. Bliska odległość do Morza Bałtyckiego oraz duża ilość atrakcji sprawią, że będzie można tu spędzić niesamowite wakacje. Choć wakacje nad Morzem Bałtyckim kojarzą się przeważnie z wylegiwaniem na piasku w towarzystwie świecącego słońca, to będąc tu na odpoczynku, można naprawdę rewelacyjnie się bawić.

Zobacz ciekawe miejsca oraz atrakcje turystyczne.

W Pobierowie atrakcje turystyczne czekają na was praktycznie na każdym kroku. Tutaj nikt nie może się nudzić. Zadowoleni będą zwolennicy relaksowania się na piasku, oraz osoby, które wybierają bardziej energiczne spędzanie urlopu. Czeka na nich dużo różnych tras rowerowych, lub spacerowych. Plażę w Pobierowie bez dwóch zdań zaliczyć można do jednej z największych atrakcji tego miasta. Jest czysta, piaszczysta i latem posiada strzeżone kąpielisko, co z pewnością zadowoli rodziców z dziećmi. Warto się wybrać na zwiedzanie pobliskich miejscowości tj.: Trzęsacz, Niechorze, Pogorzelica, czy Rewal. Gdy będziesz w Pobierowie warto odwiedzić latarnię morską w Niechorzu, zwiedzić Rewal i obejrzeć ruiny kościółka znajdującego się w Trzęsaczu.

Noclegi w Pobierowie.

W miasteczku Pobierowo można odszukać bardzo dużo obiektów noclegowych pobierowo.net.pl o różnych standardach. Ogromną popularnością cieszą się w dalszym ciągu domki letniskowe. W Pobierowie znajdziecie też: hotele, pensjonaty, domy wczasowe, kwatery, pola namiotowe, czy kempingowe, oraz dużo apartamentów. Wiele obiektów noclegowych posiada baseny. W okolicy Pobierowa znajdziemy także aquaparki. Podsumowując, tu każdy znajdzie noclegi dla siebie i na swoją kieszeń. Pobyty w sezonie letnim warto zaplanować sobie trochę wcześniej, ponieważ tuż przed samym urlopem możemy mieć mały wybór.

Czy w Pobierowie mogę wynająć rower?
W całej gminie Rewal, jak i również w Pobierowie mieści się Rewal Bike System. W sąsiedztwie wyznaczono wiele różnych tras rowerowych. W Pobierowie można wypożyczyć rower przy ul. Moniuszki 4 (Kompleks sportowo-rekreacyjny).
Na co muszę zwrócić uwagę w Pobierowie?
Będąc w Pobierowie, warto wybrać się na zwiedzanie okolicy. Do najpopularniejszych atrakcji dla turystów zalicza się latarnia morska, zlokalizowana w Niechorzu. Następnym miejscem, cieszącym się bardzo duża popularnością pośród urlopowiczów są ruiny kościółka, znajdujące się na klifie w pobliskim Trzęsaczu.
Czy do Pobierowa warto zabrać ze sobą dzieci?
Bliskość Morza Bałtyckiego, duża ilość pobliskich atrakcji i liczne udogodnienia dla dzieci, sprawiają, że można tu spędzić niezapomniane wczasy z dziećmi. Z tego właśnie powodu, co roku do miejscowości Pobierowo napływają setki rodzin z dziećmi.
Czy istnieją jakieś ciekawe atrakcje dla dzieci w Pobierowie?
Dla najmłodszych najlepszą i niekończącą się zabawę daje piasek i woda. Co dzieciom do szczęścia więcej potrzeba. A właśnie tego w Pobierowie jest pod dostatkiem. Dla zróżnicowania urlopu możemy pociechy zabrać na jeden z wielu placów zabaw, jakie znajdziemy w Pobierowie. Warto zwiedzić również: Oceanarium, Oko Iluzji, czy Papugarnię.
© Dom Gościnny - Krystyna
Przyjazd
21
kwi
2020
Wyjazd
21
kwi
2020
rezerwacja